Lista produktów marki Sulphur Busko Zdrój (Kosmetyki uzdrowiskowe)

Widok:
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Mineralne mydło siarczkowe...

Mineralne mydło siarczkowe. Jedyne mydło siarczkowe w płynie. Kuracja siarczkowa. Jedyne w Polsce mydło na bazie mineralnej wody siarczkowej z uzdrowisk Busko-Zdrój i Solec-Zdrój! Mydło siarczkowe dokładnie oczyszcza skórę z zabrudzeń i potu. Dzięki unikalnym właściwościom delikatnie złuszcza naskórek i przyczynia się do jego odbudowy. Efektem jest gładka, elastyczna skóra. Opakowanie - 300 g.

Mineralna odżywka do włosów...

Mineralna odżywka do włosów Zdrojowa. Zdrowe, piękne, lśniące włosy. Mineralna odżywka do włosów zdrojowa uzupełnia działanie Mineralnego szamponu zdrojowego odżywiając skórę głowy i redukując jej przetłuszczanie się. Zmniejsza przetłuszczanie się włosów nie powodując ich przesuszenia. Włosy stają się puszyste. Nadaje włosom połysk i zdrowy wygląd. Opakowanie - 200 g.
Buska maska siarczkowa do...
Oczekiwanie na dostawę

Buska maska siarczkowa do...

Buska maska siarczkowa do ciała. Okłady całkowite, częściowe, kąpiele wanna i prysznic. Kuracja siarczkowa. Buska maska siarczkowa jest unikalnym na skalę światową produktem uzdrowiskowym. Umożliwia osobom z problemami skórnymi, korzystanie z właściwości wód siarczkowych bez konieczności wizyty w uzdrowiskach takich jak Busko-Zdrój i Solec-Zdrój. Opakowanie 500 g.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć