Katalog

Zielona Herbata

Aktywne filtry

Herbata zielona TARLTON...

Herbata zielona Jack Fruit ma przyjemny, lekko słodkawy zapach owocu jack fruit, wzbogacony dodatkiem pączków i płatków róż. Świetnie smakuje bez cukru. Zawiera dużo witaminy C, wzmacnia układ odpornościowy, oczyszcza z toksyn układ pokarmowy , wspomaga trawienie, pozytywnie wpływa na wzrok i skórę, przeciwdziała anemii, dodaje energii, pomaga w utrzymaniu zdrowej tarczycy. Opakowanie - 100 g. 

Herbata zielona TARLTON...

Herbata zielona Malina&Rokitnik . Maliny są znakomitym środkiem przeciwgorączkowym, są pomocne w łagodzeniu bólu miesiączkowego , wskazane do spożywania w okresach przeziębień i grypy . Rokitnik pomaga w przypadkach chorób wirusowych i bakteryjnych, pozytywnie działa na żołądek i jelita . Jest to niezwykły owoc, który nie zawiera enzymu rozkładającego witaminę C. Opakowanie - 100 g. 

Herbata zielona TARLTON...

Herbata zielona Sour Sop ma delikatny zapach i smak. Smakuje zarówno na gorąco jak i na zimno. Sam owoc sour sup znany jest ze swojego antydepresyjnego i zdrowotnego, przeciwrakowego działania . Zawiera witaminy z grupy B, witaminę C, wapń, żelazo, zdrowe tłuszcze i węglowodany, a także białka, ma mało cholesterolu i kalorii. Pozytywnie działa na niestrawność, dodaje energii.  Opakowanie - 100 g. 

Herbata zielona TARLTON...

Herbata zielona Sour Sop  ma delikatny zapach i smak. Smakuje zarówno na gorąco jak i na zimno. Sam owoc sour sup znany jest ze swojego antydepresyjnego i zdrowotnego, przeciwrakowego działania . Zawiera witaminy z grupy B, witaminę C, wapń, żelazo, zdrowe tłuszcze i węglowodany, a także białka, ma mało cholesterolu i kalorii. Pozytywnie działa na niestrawność, dodaje energii.  Opakowanie - 250 g. 
Herbata zielona TARLTON...
Oczekiwanie na dostawę

Herbata zielona TARLTON...

Herbata zielona Tarlton Taniec Królowej.  Ekskluzywna zielona herbata, z najmłodszych trzech górnych listków krzewu, z wieloma wyłącznie naturalnymi dodatkami: cząstki owoców leśnych, morwa, wiśnia, płatki i pączki róż, płatki szafranu i lotosu. Bardzo bogata mieszanka aromatyczna, słodka, urozmaicona Z hermetycznym zamknięciem,  polecana szczególnie jako upominek dla smakosza. Opakowanie - 300g. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć