Lista produktów marki LongLife (Suplementy diety LifeLight)

LU7 Coenzym 1 + Coenzym Q10 LongLife koenzym 1 - NADH, koenzym Q10  Ubichinion L-askorbinian wapnia witamina c LifeLight
Oczekiwanie na dostawę

LU7 Coenzym 1 + Coenzym Q10...

Najwyższej jakości preparat Tradycyjnej Medycyny Chińskiej [TCM] o nazwie LU7, oparty na synergistycznym działaniu łącznym koenzymu Q10, NADH (koenzym 1) i witaminy C. NADH odpowiada za produkcję energii w komórkach. Stężenie NADH jest szczególnie wysokie w narządach najbardziej aktywnych, na przykład w mózgu, sercu, mięśniach itp
Kwas Alfa-liponowy 60 kapsułek Alpha-liponsaure witamina C
Oczekiwanie na dostawę

Kwas Alfa-liponowy 60...

Kwas alfa-liponowy (kwas tiooktanowy) jest naturalnie występującą w organizmie substancją witamino podobną, która jako ważny koenzym uczestniczy w wielu  enzymatycznych reakcjach metabolicznych. Dzięki swoim właściwościom hydro- i lipofilowym kwas alfa-liponowy posiada szeroki zakres działania fizjologicznego w organizmie.
Bromelaina 60 kapsułek
Oczekiwanie na dostawę

Bromelaina 60 kapsułek

Najwyższej jakości bromelainy – ekstrakt z dojrzewających w słońcu ananasów, zawierający enzymy proteolityczne Bromelaina rozkłada cząsteczki białka już w żołądku, podczas gdy proteazy pochodzenia zwierzęcego mogą rozpocząć ten proces dopiero w jelicie cienkim,  gdyż nie są odporne na działanie soku żołądkowego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć